iŠkola.cz - přihlášení


Rychlý kontakt

ZŠ  - 518 375 241

MŠ - 518 375 101

ŠJ - 518 375 136

školní družina - 518 326 975

email: zshovorany(zav)email.cz

Akce školy

LISTOPAD

2. 11. Bylinkový ráj - exkurze do firmy Sonnentor - 2. a 4. třída


 1. - 16. 11. Národní testování žáků 9. ročníku - M, Čj, Aj, OSP


 3. 11. Dopravní výchova - 3. a 4. třída


7. 11. Život s hancapem - projekt pro žáky 1 . - 8. ročníku


9. 11. Schůzka s náboráři - od 16.30 v hudebně školy - 9. ročník


14. 11. Preventivní program  - 1. a 2. třída


15. 11. Preventivní program  - 3. a 4. třída


16. 11. Preventivní program  - 5. třída


20. - 24. 11. Testování čtenářské gramotnosti - 9. ročník


21. 11. Etické dílny - 1. a 3. třída


23. 11. Etické dílny - 4. a 5. třída


28. 11. Etické dílny - 6. A a 6. B


30. 11. Etické dílny - 7. a 8. třída


30. 11. Třídní schůzky rodičů -1. i 2. stupeň


Logo_opvk_male

Blanka Vrbová - 8. B

P1140973

1. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce a účast v krajském kole 

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

1. místo v okresním kole Matematické olympiády 

2. místo v okresním kole Pythagoriády 

3. místo v okresním kole Dějepisné olympiády a účast v krajském kole 

5. místo v okresním kole Biologické olympiády

7. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

 

Marie Ivičičová - 9. třída

P1140974

1. místo v okresním kole soutěže Bible a my  a 14. místo v krajském kole

10. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

13. místo v okresním kole Chemické olympiády

31. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

Jan Konečný - 6. třída

P1140964_2

   2. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády a 9. místo v krajském kole

Gabriela Trlidová - 6. třída

P1150047

2. místo v okresním kole Pythagoriády

5. místo v okresním kole Matematické olympiády 

účast v okresním kole Biologické olympiády

Tereza Damborská - 7. třída

P1140961

2. místo v okresním kole Pythagoriády

5. místo v okresním kole Matematické olympiády 

7. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Vojtěch Vrba - 5. třída

P1140953

2. místo v okresním kole Pythagoriády

3. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Anna Maradová - 8.B

P1140967

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Aneta Neumanová - 7. třída

P1140968

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády            

10. místo v okresním kole Matematické olympiády 

          

Anna Havelková - 8.B

P1140957

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

5. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

účast v okresním kole Dějepisné olympiády

Nikola Vykydalová - 9. třída

P1140976

5. místo v okresním kole Chemické olympiády

10. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

ocenění ve výtvarné soutěži Barvy života

Markéta Šťastná - 7. třída

P1140959

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

6. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Vojtěch Kučera - 7. třída

P1140952

9. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

14. místo v okresním kole soutěže Bible a my

David Vykydal - 9. třída

P1140983

8. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Michaela Knotková - 8. B

P1140955

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

Filip Tureček - 3. třída

P1150046

1. místo v šachové turnaji v Šardicích 

Lukáš Koutný - 7. třída

0102

 

Mistr Moravského poháru roku 2016 v juniorské kategorii ROTAX JUNIOR MAX

Putovní pohár 2016 za nejvyšší počet dosažených bodů v sezoně