iŠkola.cz - přihlášení


Rychlý kontakt

ZŠ  - 518 375 241

MŠ - 518 375 101

ŠJ - 518 375 136

školní družina - 518 326 975

email: zshovorany(zav)email.cz

Akce školy

PROSINEC


3. 12.  Slavostní předávání slabikářů prvňáčkům


5. 12. Mikulášská nadílka


5. 12. Z devatera pohádek podle Karla Čapka - divadelní představení pro děti z MŠ a 1. stupně


5. 12. Fenomén Karel Čapek - divadelní představení pro žáky 2. stupně


6. 12. Focení prvňáčků


7. 12. Vánoční dílny ve školní družině - od 16 hodin


14. 12. Vánoční koncert a výstava prací žáků - od 18 hodin v sále sokolovny


21.12. Vánoční besídky ve třídách


22. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny

 

Logo_opvk_male

Blanka Vrbová - 8. A

P1140973

1. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce a účast v krajském kole 

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

1. místo v okresním kole Matematické olympiády 

2. místo v okresním kole Pythagoriády 

3. místo v okresním kole Dějepisné olympiády a účast v krajském kole 

5. místo v okresním kole Biologické olympiády

7. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

 

Marie Ivičičová - 9. třída

P1140974

1. místo v okresním kole soutěže Bible a my  a 14. místo v krajském kole

10. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

13. místo v okresním kole Chemické olympiády

31. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

Jan Konečný - 6. třída

P1140964_2

   2. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády a 9. místo v krajském kole

Gabriela Trlidová - 6. třída

P1150047

2. místo v okresním kole Pythagoriády

5. místo v okresním kole Matematické olympiády 

účast v okresním kole Biologické olympiády

Tereza Damborská - 7. třída

P1140961

2. místo v okresním kole Pythagoriády

5. místo v okresním kole Matematické olympiády 

7. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Vojtěch Vrba - 5. třída

P1140953

2. místo v okresním kole Pythagoriády

3. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Anna Maradová - 8.B

P1140967

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Aneta Neumanová - 7. třída

P1140968

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády            

10. místo v okresním kole Matematické olympiády 

          

Anna Havelková - 8.B

P1140957

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

5. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

účast v okresním kole Dějepisné olympiády

Nikola Vykydalová - 9. třída

P1140976

5. místo v okresním kole Chemické olympiády

10. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

ocenění ve výtvarné soutěži Barvy života

Markéta Šťastná - 7. třída

P1140959

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

6. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Vojtěch Kučera - 7. třída

P1140952

9. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

14. místo v okresním kole soutěže Bible a my

David Vykydal - 9. třída

P1140983

8. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Michaela Knotková - 8. B

P1140955

3. místo v soutěži Rytíři dějin 

Filip Tureček - 3. třída

P1150046

1. místo v šachové turnaji v Šardicích 

Lukáš Koutný - 7. třída

0102

 

Mistr Moravského poháru roku 2016 v juniorské kategorii ROTAX JUNIOR MAX

Putovní pohár 2016 za nejvyšší počet dosažených bodů v sezoně