iŠkola.cz - přihlášení


Rychlý kontakt

ZŠ  - 518 375 241

MŠ - 518 375 101

ŠJ - 518 375 136

školní družina - 518 326 975

email: zshovorany(zav)email.cz

Akce školy

ČERVEN


1. 6. Výlet dětí z MŠ - Ranč v Kostelanech u Kroměříže


4. 6. Přednáška Policie ČR o extrémismu - 9. ročník


5. 6. Smolíček Pacholíček - divadelní představení pro děti MŠ


6. 6. Závěrečná lekce plavání  - 2. a 3. třída


7. 6. Školní výlet 2. - 4. třídy - Westernové městečko u Boskovic


8. 6. Beatles - divadelní představení v divadle Radost v Brně - 2. stupeň


13. 6. Školní výlet 8. třídy a 9. A - Zlín


13. 6. Školní výlet 7. třídy - Olomouc


13. 6. Schůzka rodičů předškoláků - od 16 hodin v učebně 1. třídy


19. 6. Ať žijí duchové - divadelní představení pro žáky 1. stupně - sál sokolovny na Čejči


20. 6. Školní výlet žáků školní družiny - Wikiland Brno


22. 6. Sportovní den 1. stupně


25. 6. Ředitelské volno


26. 6.Sportovní den 2. stupeň v Čejkovicích


26. 6. Pasování předškoláků na školáky


29. 6. Slavnostní ukončení školního roku - vydávání vysvědčení


2. 7. - 31. 8. Hlavní prázdniny


 

Logo_opvk_male

Blanka Vrbová, 9. A

Dsc_4431

1. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády, 4. místo v krajském kole a 11. místo v celostátním kole

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády, 21. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Chemické olympiády, 13. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Matematické olympiády, 37. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce a postup do krajského kola

5. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 20. místo v krajském kole

5. místo v okresním kole Olympiády z anglického jazyka

Gabriela Trlidová, 7. třída

Dsc_4448

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády

2. místo v okresní kole Pythagoriády

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Anna Havelková, 9. B

Dsc_4441

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

11. místo v okresním kole Chemické olympiády

17. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

 

Vojtěch Vrba, 6. B

Dsc_4435

3. místo v okresním kole Matematické olympiády

8. místo v okresní kole Pythagoriády

16. místo v okresním kole Biologické olympiády

Aneta Neumanová, 8. třída

Dsc_4422

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády                                                                    

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Tereza Damborská, 8. třída

Dsc_4415

2. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Štěpánka Ivičičová, 4. třída

3. místo v okresním kole soutěže Bible a my

Jan Konečný, 7. třída

Dsc_4458

4. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

Anna Maradová, 9. B

Dsc_4444

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Denisa Chramostová, 7. třída

Dsc_4418

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Petr Dufek, 7. třída

Dsc_4464

4. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Magda Minárová, 6. B

Dsc_4427

5. místo v okresním kole Biologické olympiády

Marie Ševelová, 7. třída

Dsc_4455

5. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Ondřej Zvědělík, 9. B

Dsc_4436

6. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 26. místo  v krajském kole 

Vojtěch Kučera, 8. třída

Dsc_4473

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Kryštof Lažek, 8. třída

Dsc_4468

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Klára Výstupová, 8. třída - Karin Výstupová, 4. třída - Magda Řičičová, 6. A

Dsc_4411

Dívky vyhrály v různých kategoriích v soutěži mladých zpěváků lidových písní O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého.