iŠkola.cz - přihlášení


Rychlý kontakt

ZŠ  - 518 375 241

MŠ - 518 375 101

ŠJ - 518 375 136

školní družina - 518 326 975

email: zshovorany(zav)email.cz

Akce školy

ŘÍJEN

1. 10.  Etické dílny - 1. a 2. třída


1. 10.  Gambling - preventivní program - 9. A + 9. B


2. 10. Jak chránit sám sebe - preventivní program - 5. A + 5. B


3. 10. Etické dílny - 3. a 4. třída


3. 10. Návštěva Veletrhu vzdělávání v Hodoníně - 9. ročník


4. 10. Závislost - preventivní program - 8. A a 8. B


7. 10. Beseda se spisovatelkou Markétou Harasimovou - MŠ a 1. třída


8. 10. Etické dílny - 5. A a 5. B


9. 10. Pohádky z našeho statku - divadelní představení pro  žáky 1. stupně


9. 10. Divadelní učebnice - České divadlo 20. století - divadelní představení pro žáky 2. stupně


10. 10. Do lesa s lesníkem - výukový program pro žáky 3. třídy


10. 10. Jak chránit sám sebe - preventivní program - 7. A + 7. B


17. 10. Mluv se mnou, mluvme spolu - preventivní program - 6. A a 6. B


18. 10. Slovanské hradiště Mikulčice - dějepisná exkurze - 7. A a 7. B


22. a 24. 10. Sběr starého papíru - vždy od 13 do 16 hodin - parkoviště před tenisovými kurty


29. a 30. 10. Podzimní prázdniny



17. 11. - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve škole

 

 

Logo_opvk_male

Školní rok 2017/18

Blanka Vrbová, 9. A

Dsc_4431

1. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády, 4. místo v krajském kole a 11. místo v celostátním kole

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády, 21. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Chemické olympiády, 13. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Matematické olympiády, 37. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce a postup do krajského kola

5. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 20. místo v krajském kole

5. místo v okresním kole Olympiády z anglického jazyka

Gabriela Trlidová, 7. třída

Dsc_4448

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády

2. místo v okresní kole Pythagoriády

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Anna Havelková, 9. B

Dsc_4441

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

11. místo v okresním kole Chemické olympiády

17. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

 

Vojtěch Vrba, 6. B

Dsc_4435

3. místo v okresním kole Matematické olympiády

8. místo v okresní kole Pythagoriády

16. místo v okresním kole Biologické olympiády

Aneta Neumanová, 8. třída

Dsc_4422

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády                                                                    

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Tereza Damborská, 8. třída

Dsc_4415

2. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Štěpánka Ivičičová, 4. třída

S-ivicicova

3. místo v okresním kole soutěže Bible a my

Jan Konečný, 7. třída

Dsc_4458

4. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

Anna Maradová, 9. B

Dsc_4444

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Denisa Chramostová, 7. třída

Dsc_4418

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Petr Dufek, 7. třída

Dsc_4464

4. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Magda Minárová, 6. B

Dsc_4427

5. místo v okresním kole Biologické olympiády

Marie Ševelová, 7. třída

Dsc_4455

5. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Ondřej Zvědělík, 9. B

Dsc_4436

6. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 26. místo  v krajském kole 

Vojtěch Kučera, 8. třída

Dsc_4473

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Kryštof Lažek, 8. třída

Dsc_4468

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Klára Výstupová, 8. třída - Karin Výstupová, 4. třída - Magda Řičičová, 6. A

Dsc_4411

Dívky vyhrály v různých kategoriích v soutěži mladých zpěváků lidových písní O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého.