Rychlý kontakt

ZŠ  - 518 375 241

MŠ - 518 375 101

ŠJ - 518 375 136

školní družina - 518 326 975

email: zshovorany(zav)email.cz

Akce školy

ZÁŘÍ

1. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku


1. 9. Odevzdávání učebnic - 3. - 9. ročník - 7.45 - 11.20


2. 9. Rozdávání učebnic - 7.45 - 11.20


2. 9. Mezitřídní spolupráce mezi 6. a 9. ročníkem


3. 9. Adaptační program - 6. A - KROK Kyjov


4. 9. Adaptační program - 6. B - KROK Kyjov


4. 9. Mezitřídní spolupráce 1. a 5. ročník.


10. 9. Třídní schůzky rodičů - od 16.30 v jednotlivých třídách


15. 9. Dopravní výchova - 3. a 4. třída - dopravní hřiště Kyjov


16. 9. Vodní království lesa - projektový den 6.A - Lipka Brno


16. 9. Vrabčákovy ptákoviny - projektový den 7.A - Lipka Brno


21. 9. Vodní království lesa - projektový den 6.B - Lipka Brno


21. 9. Vrabčákovy ptákoviny - projektový den 7.B - Lipka Brno


29. 9. Les všemi smysly - projektový den 3. třída - Lipka Brno


29. 9. Lesní naučná stezka - projektový den 5. třída - Lipka Brno


30. 9. Les všemi smysly - projektový den 2. třída - Lipka Brno


30. 9. Lesní naučná stezka - projektový den 4. třída - Lipka Brno



1. 10 Plavecký kurz - 4. třída - plavecký bazén Ratíškovice

Logo_opvk_male

Školní rok 2017/18

Blanka Vrbová, 9. A

Dsc_4431

1. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády, 4. místo v krajském kole a 11. místo v celostátním kole

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády, 21. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Chemické olympiády, 13. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Matematické olympiády, 37. místo v krajském kole

2. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce a postup do krajského kola

5. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 20. místo v krajském kole

5. místo v okresním kole Olympiády z anglického jazyka

Gabriela Trlidová, 7. třída

Dsc_4448

1. místo v okresním kole Fyzikální olympiády

2. místo v okresní kole Pythagoriády

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Anna Havelková, 9. B

Dsc_4441

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

11. místo v okresním kole Chemické olympiády

17. místo v krajském kole soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

 

Vojtěch Vrba, 6. B

Dsc_4435

3. místo v okresním kole Matematické olympiády

8. místo v okresní kole Pythagoriády

16. místo v okresním kole Biologické olympiády

Aneta Neumanová, 8. třída

Dsc_4422

3. místo v okresním kole Fyzikální olympiády                                                                    

6. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Tereza Damborská, 8. třída

Dsc_4415

2. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Štěpánka Ivičičová, 4. třída

S-ivicicova

3. místo v okresním kole soutěže Bible a my

Jan Konečný, 7. třída

Dsc_4458

4. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

Anna Maradová, 9. B

Dsc_4444

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Denisa Chramostová, 7. třída

Dsc_4418

4. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Petr Dufek, 7. třída

Dsc_4464

4. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Magda Minárová, 6. B

Dsc_4427

5. místo v okresním kole Biologické olympiády

Marie Ševelová, 7. třída

Dsc_4455

5. místo v okresním kole Fyzikální olympiády 

Ondřej Zvědělík, 9. B

Dsc_4436

6. místo v okresním kole Dějepisné olympiády, 26. místo  v krajském kole 

Vojtěch Kučera, 8. třída

Dsc_4473

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Kryštof Lažek, 8. třída

Dsc_4468

8. místo v okresním kole Matematické olympiády 

Klára Výstupová, 8. třída - Karin Výstupová, 4. třída - Magda Řičičová, 6. A

Dsc_4411

Dívky vyhrály v různých kategoriích v soutěži mladých zpěváků lidových písní O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého.