iŠkola.cz - přihlášení

3. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku

Odkazovník

www.atlasskolstvi.cz

Aktualizovaný přehled všech středních škol a oborů

www.jmskoly.cz

Informační a vzdělávací portál Jihomoravského kraje.

www.infoabsolvent.cz

Informační systém, který Vám nabízí pomoc při hledání vzdělávací a kariérové cesty. Najdete zde nejen nabídku škol a oborů vzdělávání, ale i profesionálně zpracované analýzy o potřebách trhu práce a ukázky reálných pracovních prostředí, které Vám mohou volbu studia usnadnit. Radu zde najdete i tehdy, máte-li vážné studijní problémy nebo Vám dokonce hrozí odchod ze školy.

www.istp.cz

Chcete se dozvědět více o nějaké profesi? Zajímá Vás, co dělá hrázný, kolik si vydělá kuchař, nebo jaké vzdělání má mít architekt? Informace pro zájemce o práci i pro zaměstnavatele naleznete v Kartotéce typových pozic.

www.gwo.cz

Průvodce světem povolání obsahuje např. zájmový test, který si mohli vyzkoušet někteří žáci při návštěvě Informačního střediska Úřadu práce v Hodoníně. Pozor, test zohledňuje jenom zájmy žáků, vůbec ale nezkoumá např. prospěch nebo zdravotní stav.