iŠkola.cz - přihlášení

Akce školy

KVĚTEN

2. 5. Zápis dětí do mateřské školy - od 8 do 15 hodin

2. 5. Přednáška o záchraně opic v tropických deštných pralesích - 1. i 2. stupeň

3. 5. Jak na obra - divadelní představení pro děti MŠ

3. 5. Třídní schůzky od 16 hodin

9. 5. Přednáška o drogové závislosti - 8. a 9. ročník

10. 5. Školní výlet 5. třídy - zábavný park BRUNO

14. 5. Školní výlet 1. třídy - ZOO Lešná

14. 5. Poznávací zájezd do Vídně + návštěva rakouské školy - 2. stupeň

14. 5. Zahájení Klubu maminek v MŠ - od 10 - 11.15 (další termíny 21.5., 28.5., a 4.6)

15. 5. Šípková Růženka - muzikálové představení pro děti MŠ + 1. a 2. třída - sál sokolovny v Hovoranech

15. a 17. 5. Sběr starého papíru - od 13 do 16 hodin na parkovišti u tenisových kurtů

16. 5. Návštěva úřadu práce + Masarykova muzea v Hodoníně - 8. ročník

16. 5.  Český den proti rakovině - prodej kytiček

18. 5.  Fotografování tříd ZŠ

23. 5.  Fotografování tříd MŠ - od 9 hodin

29. 5. Pipi Dlouhá punčocha - divadelní představení v divadle Radost Brno - 3. - 5. ročník

29. 5. Exkurze na výstavu Cosmos Discovery v Brně - 9. B

30. 5.  Školní výlet 6. A a 6. B - pamětihodnosti Brna

Podávání přihlášek

Uchazeč podává přihlášky přímo řediteli stř. školy, na kterou se hlásí. V tyto termíny musí mít ředitel přihlášky fyzicky obdržet, proto je pošlete poštou s předstihem nebo je osobně předejte (a nechejte si vystavit potvrzení o předání).

Obory vzdělání s talentovou zkouškou

do 30. listopadu
Ostatní obory vzdělání  do 1. března

Odevzdání přihlášek – do 1. března

a)  přímo ředitelům středních škol (nechte si vystavit potvrzení o převzetí přihlášky)

b) poštou na adresu střední školy (doporučeně a s předstihem - 15. března musí přihláška ležet v ředitelně)

Pokud budete skládat přijímací zkoušky: Bez přijímací zkoušky:
  • nejpozději 14 dnů před termínem zkoušek očekávejte pozvánku
  • nemůžete-li se z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte se nejpozději do tří dnů po termínu zkoušek
  • do 3 pracovních dnů po ukončení zkoušky ředitel zveřejní seznam přijatých, nepřijatým rozhodnutí pošle
  • na poště je toto rozhodnutí uschováno jen 5 pracovních dnů (poté se považuje za doručené)

• v termínu od 22. dubna do 30. dubna bude vyvěšen seznam přijatých, nepřijatým pošle ředitel SŠ dopis

V případě přijetí: V případě nepřijetí:
  • do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu přijatých zašlete řediteli SŠ zápisový lístek (nebude-li v této lhůtě doručen, je možné místo obsadit jiným uchazečem)
  • zápisový lístek můžete uplatnit pouze jednou

Vyjímka: Záp. lístek můžete přesunout, pokud jste byli na jiný obor přijati na základě odvolání.
  •  do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí je možné podat k rukám ředitele SŠ odvolání proti nepřijetí
  • zeptejte se ředitele SŠ na možnost přijetí na uvolněná místa po uchazečích, kteří nedoručili zápisový lístek (rozhodli se pro jinou školu)
  • informujte se na dalších školách o volných místech
  • sledujte stránky www.jmskoly.cz nebo stránky dalších krajských úřadů (zde budou souhrnné informace o volných místech na všech školách)