iŠkola.cz - přihlášení

4. - 22. 11.  Národní testování z M, Čj, Aj a OSP - 9. ročník

6. 11.  Návštěva knihovny - 2. třída

7. 11. Schůzka rodičů s náboráři od 16.30 v hudebně školy - 9. ročník

8. 11. Zlatovláska - návštěva divadelního představení v divadle Radost Brno - 1. stupeň

11. 11. Preventivní programy - 1., 2. a 4. třída

17. 11. Den otevřených dveří ve škole aneb JAK SE ŽILO PŘED SAMETOVOU REVOLUCÍ - od 14 do 17 hodin

Podávání přihlášek

Uchazeč podává přihlášky přímo řediteli stř. školy, na kterou se hlásí. V tyto termíny musí mít ředitel přihlášky fyzicky obdržet, proto je pošlete poštou s předstihem nebo je osobně předejte (a nechejte si vystavit potvrzení o předání).

Obory vzdělání s talentovou zkouškou

do 30. listopadu
Ostatní obory vzdělání  do 1. března

Odevzdání přihlášek – do 1. března

a)  přímo ředitelům středních škol (nechte si vystavit potvrzení o převzetí přihlášky)

b) poštou na adresu střední školy (doporučeně a s předstihem - 15. března musí přihláška ležet v ředitelně)

Pokud budete skládat přijímací zkoušky: Bez přijímací zkoušky:
  • nejpozději 14 dnů před termínem zkoušek očekávejte pozvánku
  • nemůžete-li se z vážných důvodů zkoušky zúčastnit, omluvte se nejpozději do tří dnů po termínu zkoušek
  • do 3 pracovních dnů po ukončení zkoušky ředitel zveřejní seznam přijatých, nepřijatým rozhodnutí pošle
  • na poště je toto rozhodnutí uschováno jen 5 pracovních dnů (poté se považuje za doručené)

• v termínu od 22. dubna do 30. dubna bude vyvěšen seznam přijatých, nepřijatým pošle ředitel SŠ dopis

V případě přijetí: V případě nepřijetí:
  • do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu přijatých zašlete řediteli SŠ zápisový lístek (nebude-li v této lhůtě doručen, je možné místo obsadit jiným uchazečem)
  • zápisový lístek můžete uplatnit pouze jednou

Vyjímka: Záp. lístek můžete přesunout, pokud jste byli na jiný obor přijati na základě odvolání.
  •  do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí je možné podat k rukám ředitele SŠ odvolání proti nepřijetí
  • zeptejte se ředitele SŠ na možnost přijetí na uvolněná místa po uchazečích, kteří nedoručili zápisový lístek (rozhodli se pro jinou školu)
  • informujte se na dalších školách o volných místech
  • sledujte stránky www.jmskoly.cz nebo stránky dalších krajských úřadů (zde budou souhrnné informace o volných místech na všech školách)